Vaša práca
je naším poslaním.

4 dni robíš a 4 dni voľna. Nenáročná práca v automobilovom priemysle. Ubytovanie + Doprava + 13.plat.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov- Práca na 4 zmeny
- Práca v stoji
- 2 dni ranná , 2 dni nočná zmena a 4 dni voľno

Ponúkaný plat

700 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami- Príjemné pracovné prostredie- Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce- 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov- 13% variabilná odmena- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov- Poskytnutie ubytovania- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo-možnosť čerpať týždennej zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zabezpečená doprava na 9 smerov a taktiež možnosť ubytovania zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie