Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj na pozícií zásobovača linky alebo vodiča VZV s nástupom okamžite! Doprava alebo ubytovanie zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-zodpovednosť za každé doplnenie materiálu potrebného pre plynulé fungovanie výrobných liniek
 - zásobovanie výrobných liniek materiálom v požadovanom čase a procese podľa pracovných pokynov
 - dokladovať materiál z centrálneho skladu na jednotlivé odkazy, dodržiavať zásadu FIFO
- vymenovať materiál a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme
 - zaskladniť objednaný materiál na určenú polohu na linke
 - starostlivosť o baliaci materiál
 - odviesť blokované diely do blokových skladov
 - udržiavať čistotu a poriadok vo zverených skladových podmienkach, rešpektovať požiadavky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
 - viesť zodpovedajúcu dokumentáciu
 - ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 760€/780€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

- Zásobovač linky: plat 760 € nástupná po skúšobnej dobe 800 €
- Vodiča VZV: plat 780 € nástupná po skúšobnej dobe 830 €
-Príjemné pracovné prostredie
-Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
-13. plat každý rok a 14. plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
-13% variabilná odmena
-Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
-Poskytovanie ubytovania
-Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo -Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného
týždňa
-Ubytovanie úplne zadarmo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax na VZV
- znalosť PC
- flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie