Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Chceš zmenu? Ponúkame prácu operátora výroby s ubytovaním ZADARMO! Plat až do výšky 1200€ + možnosť pravidelných záloh. Práca vhodná aj pre ženy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikových operátorov výroby - montážnych pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- montáž a skladanie plastových automobilových nárazníkov
- vykladanie a nakladanie dopravníkov
- skrutkovanie, lepenie, vŕtanie, balenie a pod.
- vizuálna kontrola
- práca na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 742€ - navýšenie po skúšobnej dobe na 793€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus 23% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- základná mzda 742€
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 793€
- dochádzkový bonus 130€
- výkonnostný bonus 23%
- príplatok za nočnú prácu 100€
- príplatok za prácu cez sviatok 150%
- príplatok za nadčasy
- ubytovanie v Malackách ZADARMO
- doprava ZADARMO
- zázemie v stabilnej firme
- zabezpečené stravovanie a pitný režim

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť vyrábajúcu nárazníky na automobily. Nejde o pásovú výrobu. Miesto výkonu práce je LOZORNO.

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte zaslať Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- záujem o trvalé zamestnanie
- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie