custom-banner

!TRNAVA! Obsadzujeme pozície ZDRUŽOVAČ a SEKAČ skleného vlákna. Máme pre Vás plat až do výšky 1160€ + 13. a 14. plat + možnosť pravidelných ZÁLOH + DOPRAVA ZADARMO!

01.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnavský kraj; Okres Hlohovec, Okres Pezinok, Šaľa, Senec, Trnava; Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Nové Mesto nad Váhom, Pezinok, Piešťany, Sereď, Sládkovičovo, Vrbové
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 779,38€ + dochádzkový bonus a zákonné príplatky = 1 096,29€ (navýšenie po skúšobnej dobe na 1162€) + 13. a 14. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsadzujeme pracovné pozície ZDRUŽOVAČ a SEKAČ skleného vlákna. Vašou náplňou práce bude:
- práca na združovacom stroji
- obsluha zariadení sekajúcich sklené vlákno
- kontrola počtu a kvality spotrebovávaných návinov, vykladanie návinov do zásobných regálov
- manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg
- balenie, váženie a označovanie hotových výrobkov etiketami

Pracuje sa v 4 zmennom režime (7,5h zmeny)

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. a 14. plat
- nástupný bonus
- pravidelné ZÁLOHY
- bonus za odporučenie zamestnanca
- ubytovanie - 80€/mesačne
- doprava zo smerov Hlohovec, Šoporňa a Trnava
- odmena pri pracovnom a životnom výročí, odmena pre darcov krvi
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na DDS
- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
- vzdelávanie zamestnancov
- zľava do športového centra, zľava na vstup do vodného sveta

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce: TRNAVA

V prípade záujmu o toto pracovné miesto neváhajte zaslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- veľkou výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe a v noci
- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- nakoľko sa pracuje s bremenami, práca je vhodnejšia pre mužov
- ochota pracovať na 4 zmeny
- záujem o dlhodobé zamestnanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Pripková
Tel: 421948343932