Asistent/ka predajne

14.01.2021 DEMI šport plus, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Juraja Slottu 47, Trnava
Trnavský kraj; Trnava
Pozícia / odvetvie: Odborný predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
výška mzdy v závislosti od odborných znalostí a pracovných skúseností
Termín nástupu do práce: od 1.2.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívny predaj tovaru a služieb zákazníkom, pomoc pri výbere správnych produktov
Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb v IS POHODA
Príjem objednávok zákazníkov a ich vybavenie
Doplňovanie tovaru, starostlivosť o správne označenie ceny a názvu tovaru
Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
Podieľanie sa na pravidelných inventúrach

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Oslovení budú IBA
VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadostí a životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Pokladňa

Príjemné vystupovanie na verejnosti
Komunikatívnosť
Trpezlivosť
Dôležitý prehľad v šport