custom-banner

Obsluha plazmy! Stabilná práca na tri zmeny pri Kráľovej nad Váhom.

14.01.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kráľová nad Váhom
Šaľa; Galanta
Pozícia / odvetvie: Administratíva, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Administratívny pracovník, Nástrojár, Strojník, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,27 EUR/hod.
4,27€ brutto + SL+ bonus do výšky 260€ + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha plazmy( nastavenie stroja podľa plánu výroby - zaučenie možné
Obsluha stroja podľa požiadaviek nadriadeného
Kontrola vyrobených výrobkov
Udržiavanie poriadku na prcovisku

Benefity a ďalšie výhody:

Stabilná práca s možnosťou prejsť do kmeňového stavu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Dochvíľnosť
Spoľahlivosť
Ochota pracovať na tri zmeny
Nutná vlastná doprava (Dopravu ani ubytovanie neposkytujeme)