Recepčná / Recepčný, Hotel Mamaison Residence

16.01.2021 CPI Hotels Slovakia, s. r. o.
Miesto práce: CPI Hotels Slovakia, s. r. o.
Hotel Mamaison Residence
Šulekova 20
Staré Mesto

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,00 EUR/hod.
PP na dohodu 6€/hod. brutto + príplatky podľa ZP
alebo 750€/mesiac/brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca samostatného recepčného na dohodu alebo TPP v rezidencii hotelového typu
- check in/out hostí, práca s rezervačným systémom, fakturácia, denný audit, uzávierky
- bežná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií hosťom, komunikácia so zákazníkmi
- predchádzajúce skúsenosti z hotela /recepcie sú vítané, ale práca je vhodná aj pre absolventa alebo uchádzača bez predošlých skúseností
- aktívna znalosť anglického jazyka
- vhodné aj pre študentov

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavá práca v kolektíve
- zdarma prístup do fitness centra a sauny
- ubytovanie v rámci siete po Európe za zvýhodnené ceny
- stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa
- možnosť veľa sa naučiť a osobne prispievať k budovaniu vysokého štandardu služieb
- práca v prestížnej lokalite pre značku Mamaison Hotels and Residences s možnosťou kariérneho rastu v budúcnosti

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu pošlite, prosím, Váš životopis na email
Na osobný pohovor budú pozvaní len zvolení uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Mamaison Rezidencia Šulekova Bratislava, vzdialená od Bratislavského hradu len 850 m, Vás víta v rezidenčnej štvrti v mestskej časti Bratislavy nazývanej Staré mesto. Ľahko sa sem dostanete autom či verejnou dopravou, od Obchodnej ulice budete vzdialení asi len 11 minút chôdze. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a turistických atrakcií, ako napríklad Prezidentský palác. Najbližšia zastávka trolejbusu, Šulekova, je vzdialená iba 20 m. Vojenský pamätník Slavín je vzdialený cca 1,5 km. V našom 4-hviezdičkovom hoteli, máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi, 47 priestorných apartmánov s plne vybavenou kuchynkou, štýlovú atmosféru spojenú s moderným pohodlím, posilňovňu, saunu a kávu či čaj vo vstupnej hale.

Oblasť pôsobenia:

Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

Adresa:

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.
Šulekova 1172/20
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Michaela Nemečková
Šulekova 1172/20, Bratislava, 811 06, Slovenská republika
Tel: 0915758620