Administratívny pracovník

15.01.2021 JUDr. Barbora Hovanová, súdny exekútor
Miesto práce: Exekútorský úrad
M. Gorkého 8
Spišská Nová Ves

Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 670 - 700 EUR
možnosť platového rastu
Termín nástupu do práce: od 1.2.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Administratívny pracovník exekútorského úradu vykonáva jednoduché úkony exekučnej činnosti v zmysle poverenia súdneho exekútora, preto pre uchádzanie sa na danú pozíciu sa od záujemcu o dané pracovné miesto vyžaduje naštudovanie si zákona č. 233/1995 Z.z. o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti (exekučný poriadok) v znení jeho noviel a doplnkov za účelom osvojenia si terminológie a sprehľadnenia chodu úradu.

Pracovnou náplňou bude predovšetkým:
- spracovanie došlej a odoslanej pošty
- prijímanie, evidencia a odosielanie elektronickej pošty
- evidencia exekučných spisov
- vedenie registrov v elektronickej podobe
- zakladanie podkladov do spisov
- príprava podkladov pre fakturáciu
- priama ako aj telefonická komunikácia s klientmi
- obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, kopírka, skener)

Benefity a ďalšie výhody:

malý kolektív
možnosť úpravy pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Hospodárska korešpondencia, Internet (e-mail, www), Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Strojopis

komunikatívnosť, kultivovaný slovný prejav,
znalosť slovenského pravopisu,
samostatnosť,
spoľahlivosť,
analytické myslenie,
organizačné schopnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Exekútorsky úrad

Oblasť pôsobenia:

Právne činnosti

Adresa:

JUDr. Barbora Hovanová, súdny exekútor
Ing. Kožucha 1
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Barbora Hovanová, JUDr.
M. Gorkého 8, Spišská Nová Ves, 05201, Slovenská republika