Hlavná sestra polikliniky - ProCare Medissimo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
SI MEDICAL, s.r.o.
Tematínska 5/A
851 05 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Riadi úsek ošetrovateľstva po stránke odbornej a v rozsahu právomocí delegovaných riaditeľom polikliniky.
Metodicky riadi, organizuje, koordinuje a zodpovedá za poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v rámci polikliniky.
Podieľa sa na strategickom plánovaní a zabezpečovaní materiálnych, personálnych, finančných zdrojov potrebných pre činnosť úseku.
Rozpracováva koncepcie a metodické usmernenia, zabezpečuje koordinovanie kontroly, vypracováva analýzy a hodnotenie poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti.
Vytvára personálne, finančné a materiálne predpoklady pre činnosť zvereného úseku.
V rámci svojej pôsobnosti riadi a uplatňuje zásady stanovené vnútornými predpismi polikliniky, predpismi systému manažérstva kvality a platnej legislatívy.
Zodpovedá za doškoľovanie a ďalšie vzdelávanie zdravotníckych pracovníkov v pôsobnosti svojej riadiacej činnosti.

Ponúkaný plat

1350 EUR

Upresnenie platových podmienok

- ročná výkonnostná odmena priznávaná v závislosti na plnení definovaných individuálnych cieľov a firemných výsledkov
- príplatok za riadenie kvality

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- celoročná zdravotná starostlivosť v rámci siete ProCare

Termín nástupu do práce

od 1.2.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (296/2010 Z.z.)
- riadenie a vedenie ľudí, motivácia, organizácia a plánovanie, analytické schopnosti, komunikatívnosť a prezentácia, schopnosť rozhodovať a strategicky myslieť, flexibilita v myslení, schopnosť riešiť kritické situácie
- prax v zdravotníckom zariadení min. 3 roky
- IT gramotnosť – praktická znalosť praxe s PC

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie