Vaša práca
je naším poslaním.

Prijímame pracovníkov na pozíciu ZDRUŽOVAČ-SEKAČ !!! MZDA AŽ 1 160€ !!! UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ !!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovnou náplňou pozícií ZDRUŽOVAČ a SEKAČ skleného vlákna je organizovanie práce na strojoch, obsluha sekacích zariadení, kontrola počtu a kvality návinov, ich vykladanie a zásobovanie regálov. Následným krokom je ich balenie.
Práca zahŕňa manipuláciu s bremenami nad 15 kg - z tohto dôvodu je práca vhodná najmä pre mužov.

Upresnenie platových podmienok

779,38€ + dochádzkový bonus a príplatky = 1 096,29€ (navýšenie po skúšobnej dobe na 1162€) + 13. a 14. plat

Benefity a ďalšie výhody

- nástupný bonus
- bonus za dochádzku
- 13. a 14. plat (podľa podmienok v kolektívnej zmluve)
- motivačný príspevok za nových zamestnancov
- odmeny pri rôznych výročiach
- UBYTOVANIE (80€/mesiac)
- DOPRAVA (zo smeru Hlohovec, Šoporňa, Trnava ...)
- ZÁVODNÁ JEDÁLEŇ
- príspevok na DDS
- odmena pri narodení dieťaťa
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- zamestnanecké benefity v podobe zľavy na wellness
- PRACOVNÝ ODEV

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala nám prosím rovno pošlite svoj životopis - každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať v 4 zmennom režime (7,5h zmeny)
- dobrý zdravotný stav
- skúsenosť s prácou v noci
- práca je vzhľadom na váhu bremien vhodná pre mužov
- chuť pracovať
- ukončené základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie