Klientsky pracovník - kancelária Rožňava

18.01.2021 Tomáš Kovács
Miesto práce: Janka Kráľa 3
048 01

Okres Rožňava; Rožňava
Pozícia / odvetvie: Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• prvý kontakt s klientom a zisťovanie jeho priorít
• konzultačná činnosť, poskytovanie servisu a nadväzovanie novej spolupráce
• komplexná správa osobných financií
• preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

Benefity a ďalšie výhody:

Pre uchádzačov bez skúsenosti ponúkame:
• atraktívne finančné ohodnotenie – mesačný fixný bonus vo výške 400,- eur + provízie
• databáza existujúcich klientov
• bonusy v závislosti od pracovného výkonu
• bezplatný vzdelávací systém

Pracujete v oblasti poisťovníctva, bankovníctva, maklérstva už dnes? Pre vás máme špeciálne podmienky:
• fixný príjem až do výšky 2500,- eur a zverenie starostlivosti o existujúcich klientov už pri nástupe

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pracovný pohovor

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Váš profesijný životopis kliknutím na: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

• prax v obchode, poisťovníctve alebo bankovníctve výhodou
• dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• komunikačné zručnosti
• orientácia na predaj, predajné zručnosti
• schopnosť prijímať a adaptovať zmeny
• dodržiavať pracovné postupy

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

manažér spoločnosti Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Tomáš Kovács
Silická Brezová 25
Silická Brezová
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Silická Brezová 25, Silická Brezová, 04911, Slovenská republika
Tel: 0908220421