Vaša práca
je naším poslaním.

Výrobný pracovník v Žarnovici v strojárskej výrobe vhodné aj pre ženy! plat až 1100€ + ubytovanie zabezpečené zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC Fréz ( vkladanie a vykladanie dielcov)
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov
- Vizuálna kontrola opracovaných dielov
- Práca s posuvným meradlom (šublerou)
- Práca s technickou dokumentáciou
- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
- Spolu s nastavovačmi zabezpečenie plynulého chodu výroby
- Zodpovedá a zabezpečuje poriadok okolo svojho pracoviska

Upresnenie platových podmienok

739€ základná zložka + príplatky za zmennosť + rizikový príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€
- Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti. - Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom Žarnovica a späť
- Stravovacie karty- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.
- Príplatok za poobednú i nočnú zmenu
- Možnosť profesijného rastu- Možnosť čerpať zálohy každý týždeň
- V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie