Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor výroby s možnosťou nástupu ihneď! Plat až 1040€ a možnosť dopravy / ubytovania

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra, Vráble

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby v strojárskom priemysle vo Vrábľoch
° obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
° obsluha zváracích poloautomatov a automatov
° lisovanie a zoraďovanie na lisoch
° obsluha CNC frézy
° vystužovanie, vŕtanie otvorov a i.

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

3,99 € / hod + 135 € Bonus + zákonné príplatky+ st

Benefity a ďalšie výhody

° práca v stabilnej spoločnosti
° základná mzda 3,99 €/hod.
° motivačná odmena až 135 €
° príplatok za prácu v noci
° príplatok za prácu počas víkendu
° rizikový príplatok 0,66 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)
° stravné lístky v hodnote 3,83€
° benefit čerpania ZÁLOH
° zabezpečené ubytovanie!
° v prípade potreby zabezpečená DOPRAVA

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie