custom-banner

Expedient v skladových priestoroch s nástupom okamžite! Mzda až 950€ + stravné listky

19.01.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Okres Nitra; Nitra, Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 685€ základná mzda + 150€ motivačná odmena + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha elektrických vozíkov VZV
- zabezpečovanie vykládky a nakládky vozidiel výrobkov, materiálov, tovarov, nástrojov, kontrolných prípravkov
- príjem a výdaj do skladu a zo skladu príjmu materiálu, hotových výrobkov a kooperačných skladov
- vykonávanie nariadených inventúr podľa jednotlivých skladov
- zodpovednosť za čistotu na pracovisku a efektívne využívanie pracovnej doby

Benefity a ďalšie výhody:

- zmluva na TPP
- príplatok za prácu v noci
- rizikový príplatok
- motivačná odmena až 135 €
- stravné lístky na každej zmene
- ďalšie finančné bonusy podľa výkonov
- týždenné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- obsluha VZV
- skúsenosti s jazdou na VZV
- platný preukaz na VZV
- manuálne zručnosti a záujem učiť sa a napredovaň
- prax vo výrobe vítaná
- flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Gajdošová
Tel: 421944630406