Pracovník v agentúrnej kancelárií na Topoľovej 9, Košice - Juh

11.08.2022 Michaela Sotáková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj; Košice, Okres Košice-okolie
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Finančný poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1500 EUR
Variabilná zložka
Kvartálne bonusy od 333 € do 999 €
Zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chcete byť súčasťou najsilnejšej a najstabilnejšej poisťovni na trhu? Sme TOP POISŤOVŇA ROKA
Si ambiciózny a chceš sa kariérne posúvať?
Radi ťa osobne spoznáme.
Do agentúrnej kancelárie prijímame 2 pracovníkov.

Práca je zameraná na komplexné riešenie požiadaviek klienta v oblasti financií:
- administratívna činnosť na pobočke
- kontakt s klientmi a práca s databázou
- správa existujúceho portfólia
- spracovanie požiadaviek klientov prichádzajúcich na pobočku
- starostlivosť o zverených klientov spoločnosti
- likvidácia poistných udalostí
- ponuka najnovších produktov v rámci komplexného zabezpečenia
klientov
- dodržiavanie firemnej stratégie a obchodnej politiky
- práca v kancelárii a na pobočke
- report aktivít
- príprava podkladov pre manažéra

Benefity a ďalšie výhody:

- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúsenosti
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť --
- kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby-flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov , ktoré by boli obojstranne prospešné
- bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Stručná charakteristika spoločnosti:
Allianz, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

zručnosti, schopnosti:
- zodpovednosť
- flexibilita

osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť