Pracovník v agentúrnej kancelárií Košice

21.06.2021 Michaela Sotáková
Miesto práce: Košice
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Finančný poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1200 EUR
Variabilná zložka
Kvartálne bonusy od 333 € do 999 €
Zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do agentúrnej kancelárie prijímame 4 pracovníkov.

Pracovná náplň:
- práca v kancelárií a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi
- práca s databázou

Benefity a ďalšie výhody:

- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúsenosti
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť --
- kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby-flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov , ktoré by boli obojstranne prospešné
- bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore

Informácie pre uchádzača:

Stručná charakteristika spoločnosti:
Allianz, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

zručnosti, schopnosti:
- zodpovednosť
- flexibilita

osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sprostredkovanie životného a neživotného zabezpečenia, sprostredkovanie hypoték a úverov.

Oblasť pôsobenia:

Životné poistenie

Adresa:

Michaela Sotáková
Branisková 1240/7
Košice - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Branisková 1240/7, Košice - mestská časť Staré Mesto, 04001, Slovenská republika
Tel: 0944390007