custom-banner

Rozpočtár/prípravár výroby (Ref. č.: 1-5-35423/PF)

11.01.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou náplňou práce bude:

- kontrola súťažných, zmluvných podmienok
- kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie a jej kompletnosti
- spracovanie a kontrola výkazov výmer podľa projektovej dokumentácie
- spracovanie cenových ponúk pre investora
- optimalizácia projektových riešení
- výber a oslovenie subdodávateľov
- príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal mať:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupeň – stavebná fakulta (pozemné stavby, realizácia stavieb) alebo ukončené úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov stavebníctvo, geodézia a kartografia
- prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky
- počítačové znalosti: CENKROS, WORD, EXCEL, Outlook na úrovni pokročilý
- vodičský preukaz sk. B