Murár / Šalovač

15.01.2021 Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH
Miesto práce: Ponuky práce v lokalitách po celom Rakúsku
Rakúsko
Pozícia / odvetvie: Murár, obkladač, Tesár
Ponúkaný plat (základná mzda): 15,05 EUR/hod.
Mzda vyplývajúca z kolektívnej zmluvy 14,37 - 15,05 EUR brutto/hod. na plný úväzok, Diéty 13,20 / 22.00/ 26.40 EUR / deň
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
Pracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečené
Vyplácanie diét a nadčasov
5 týždňov dovolenky
Rakúske zdravotné a sociálne poistenie
Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme my
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na stavebných konštrukciách, výstavbe budov, priechodov, diaľnic, mostov.
Šalovanie, konštrukcia debnenia.
Murárske práce.

Dokončené murárske alebo tesárske vzdelanie alebo dostatočné odborné skúsenosti a samostatná práca.
Vodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidlo výhodou.
Pokročilá nemčina B1, ak ste partia, stačí, ak sa dohovorí jeden.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH so sídlom vo Völkermarkte v Rakúsku. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku od roku 2007 v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu až po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď.

Náš úspech spočíva v dobrej a dlhodobej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a našimi zamestnancami. Zameriavame sa na personál, ktorý má kvalifikáciu požadovanú zákazníkom. Vďaka čestnému a spravodlivému spôsobu zaobchádzania sa nám podarilo vybudovať značný počet motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Adresa:

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH
Röntgenstraße 7
Völkermarkt
Rakúsko
www.arbeiterring.eu

Kontaktné údaje:

Michaela Banášová, MBA
Röntgenstraße 7, Völkermarkt, 9100, Rakúsko
Tel: +43 660 1361452