custom-banner

Obchodný zástupca pre Východné Slovensko (potravinárstvo) (Ref. č.: 3-23-35389/PF)

02.03.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
700 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme Obchodného zástupcu z oblasti FMCG (potravinárstvo) alebo šikovného absolventa z odboru pre región Východného Slovenska, ktorého náplňou práce bude:

- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne Východného Slovenska
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a udržiavanie dlhodobých vzťahov
- Plnenie predajného plánu v zverenom regióne
- Prezentácia výrobkov a prípadné prevádzkové skúšky u zákazníkov
- Spracovanie administratívnej agendy
- Reportovanie, prezentácia výsledkov Obchodnému manažérovi

Benefity a ďalšie výhody:

- Zázemie spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu
- Variabilná zložka na základe výsledkov
- Ročné prémie
- Služobné vozidlo (aj na súkromné účely)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- SŠ/VŠ vzdelanie (potravinársky odbor) - PODMIENKA
- Prax na obchodníckej pozícii je výhodou (pozícia je však vhodná aj pre šikovného absolventa/potravinárstvo s obchodníckym potenciálom)
- Silné komunikačné, prezentačné zručnosti
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Orientácia na výsledok
- Dôveryhodnosť
- Samostatnosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Murgašova 3, Košice, 04001