Vaša práca
je naším poslaním.

Pracovná ponuka vo Vrábľoch pre výrobného pracovník aj skladníka! plat až 1100€ + doprava z viacerých smerov alebo ubytovanie zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby v strojárskom priemysle vo Vrábľoch
° obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
° obsluha zváracích poloautomatov a automatov
° lisovanie a zoraďovanie na lisoch
° obsluha CNC frézy
° vystužovanie, vŕtanie otvorov a i.

Upresnenie platových podmienok

3,99 € / hod + 135 € Bonus + zákonné príplatky+ stravné lísky a odmeny

Benefity a ďalšie výhody

° práca v stabilnej spoločnosti
° základná mzda 3,99 €/hod.
° motivačná odmena až 135 €
° príplatok za prácu v noci
° príplatok za prácu počas víkendu
° rizikový príplatok 0,66 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)
° stravné lístky v hodnote 3,83€
° benefit čerpania ZÁLOH
° zabezpečené ubytovanie!
° v prípade potreby zabezpečená DOPRAVA (

1.trasa: Marcelová - Šrobárová - Modrany - Bátorove Kosihy - Gbelce - Svodín - Veľké Ludince - Farná -Málaš - Tekovské Lužany – Bajka - Ondrejovce - Dolný Pial - Horný Pial - Lok - Horný Ďur - Čifáre - Telince -Matador

  1. trasa: Hurbanovo - Imeľ - Nesvady - Bajč - Nové Zámky - Bánov - Šurany - Úľany nad Žitavou - Mojzesovo - Černík - Komjatice - Veľký Kýr - Veľký Cetín - Paňa - Matador

    alebo Hurbanovo - Bajč - Nové Zámky - Bánov - Nitriansky Hrádok - Šurany - Úľany nad Žitavou - Mojzesovo - Černík - Vinodol - Veľký Cetín - Paňa – Matador

    3. trasa: Komárno - Svätý Peter - Dulovce - Pribeta - Vlkanovo - Dvory n. Žitavou - Bešeňov - Veľké Lovce - Dolný Ohaj - Hul - Veľká Maňa - Trávnica - Matador

    alebo Komárno - Svätý Peter - Dulovce - Pribeta - Dvor Mikuláš - Dvory nad Žitavou - Bešeňov - Dolný Ohaj - Hul - Úľany nad Žitavou - Malá Maňa - Kmeťovo - Michal nad Žitavou - Lúčnica nad Žitavou – Matador

    4. trasa: Šarkan - Kamenín - Bíňa - Čata - Pohronský Ruskov - Hronovce - Želiezovce - Sikenica - Kukučínov -Zbrojníky - Hontianska Vrbica - Mýtne Ludany - Levice mesto - Kalná nad Hronom - Čifáre - Telince - Matador

    alebo Šarkan - Kamenín - Bíňa - Čata - Pohronský Ruskov - Malé Ludince - Šalov - Sikenica - Kukučínov - Zbrojníky - Hontianska Vrbica - Mýtne Ludany - Levice mesto - Kalná nad Hronom - Čifáre - Telince -  Matador

    5. trasa: Strekov - Rúbaň - Dubník - Jasová - Kolta - Čechy - Podhájska - Trávnica - Veľká Maňa - Žitavce - Matador

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie