Ibm

Do IBM hľadáme študenta/študentku na administratívny support!

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo budeš u nás robiť?
- pracovať s Excelom na mierne pokročilej úrovni - pivotky, funkcie
- pracovať s dátami vo Worde, PowerPointe, PDF
- pripravovať reporty, kordinovať aktivity
- práca s internými aplikáciami - slack, box, mail application
- administratívna práca podľa aktuálnych potrieb tímu

Čo je na to potrebné?
- chuť stať sa dlhodobo súčasťou nášho medzinárodného tímu, na polovičný úväzok
- komunikatívnosť, flexibilita a organizačné schopnosti
- plynulá angličtina
- technické zručnosti s Excel, Word, PowerPoint
- schopnosť pracovať nezávisle a na diaľku s proaktívnym prístupom
- študent 3. alebo 4. ročníka

Čo môžeš očakávať:?
- motivačný plat, od 5 Eur / hodina
- flexibilná pracovná doba (do 20 hodín / týždeň)
- práca v multikultúrnom prostredí s možnosťou zlepšenia angličtiny
- schopnosť vyskúšať si teoretické poznatky zo školy v praxi

Ponúkaný plat

5 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda, internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie