custom-banner

PRACUJ AKO OPERÁTOR VO VÝROBE AUTOSEDAČIEK MZDA až 995€ +ZÁKONNE PRÍPLATKY!! DOPRAVA A UBYTOVANIE ZADARMO!!!

01.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Šaľa, Senec, Trnava; Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Levice, Nitra, Piešťany, Senica, Sereď
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 765€ + výkonnostný bonus 130€ + prítomnostný bonus do 100€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme výrobných pracovníkov na výrobu autosedačiek vo VODERADOCH pre rôzne automobilové značky.
Práca zahŕňa: - prácu v trojzmennom režime
                       - montáž autosedačiek,
                       - skrutkovanie komponentov
                       - obsluhu montážnej linky v takte
                       - kontrolovanie kvality a kompletizácia         autosedačiek

Benefity a ďalšie výhody:

  1. Stabilná práca

  2. Ubytovanie zdarma

  3. Doprava priamo z ubytovania do závodu zdarma

  4. Zabezpečená teplá strava a pitný režim

  5. Možnosť pravidelných záloh

  6. Príplatky za nadčasy a víkendy

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

  1. Skúsenosť s prácou vo výrobe
  2. Manuálna zručnosť
  3. Samostatnosť
  4. Spoľahlivosť
  5. Zodpovednosť
  6. Ochota pracovať v trojzmennom režime
  7. Dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Magdaléna Kubaliaková
Tel: +421948079864