Projektový manažér

15.01.2021 GUMOTEX Automotive Myjava, s. r. o.
Miesto práce: Myjava
Pozícia / odvetvie: Projektový manažér v automobilovom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovedanie za riadenie projektov od zadania projektu až po predanie projektu do sériovej výroby,
definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek zákazníka,
vypracovávanie detailného harmonogramu činností,
riadenie, koordinovanie a motivovanie členov realizačného tímu,
kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu,
komunikovanie s členmi realizačného tímu, zákazníkmi, dodávateľmi, vedením spoločnosti atď.

Benefity a ďalšie výhody:

Pružná pracovná doba.
Možnosť rozvoja a vzdelávania.
Príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu.
Zaujímavá práca v Skupine GUMOTEX.
Atraktívne mzdové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Znalosť noriem VDA2, PPAP, PAQP, FMEA, MSA, FORMEL Q.
Znalosť technológie vstrekovania plastov.
Znalosti kalkulácie a cenotvorby.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

výroba výrobkov z plastov pre automobilový priemysel

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných plastových výrobkov

Adresa:

GUMOTEX Automotive Myjava, s. r. o.
Prostredná 1227/9
Myjava
Slovenská republika