custom-banner

Vodič VZV Hlohovec !! Mzda až do 1006 €. Ubytovanie zdarma !! Skladník vo výrobe.

16.01.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 875 € základ mzdy + 131 € variabilná časť zložky + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha VZV
- nakládka a vykládka kamiónov
- premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov / regálov
- zásobovanie výrobných liniek prostredníctvom VZV a distribučných súprav vedených vláčikmi/ťahačmi
- vytváranie zoskupení z prepraviek podľa prebaľovacích predpisov
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

Benefity a ďalšie výhody:

- Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
- Ubytovanie zdarma
- Možnosť záloh
- Stabilné zamestnanie
- 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax s VZV podmienka !!
- platný preukaz C,W1 !!
- ochota pracovať na 3 zmeny
- dobrý zdravotný stav
- flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Daniel Gazdačko
Tel: 421948925330