Práca pre šikovných a cieľavedomých ľudí

15.01.2021 Tibor Stanco
Miesto práce: Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Finančný manažér, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 200 - 1500 EUR
Klientský pracovník/čka - 200-700€

Manažér/ka- 700-1500
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Klientský pracovník/čka- Práca s klientom, práca s partnermi, vyhľadávanie najlepších možností pre klientov u partnerov

Manažér/ka- Vedenie tímu, rozvoj firmy, zaškolenie nových spolupracovníkov, vedenie kancelárie...

Benefity a ďalšie výhody:

Flexibilný pracovný čas
Garantované pracovné povýšenie
Možnosť ovplyvnenia svojho príjmu
Preškolenie nových spolupracovníkov
Spoločné teambuildingy
Ocenenie najšikovnejších pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Keď nemáte aj žiadne znalosti v tejto oblasti tak mi vlastných spolupracovníkov zaškoľujeme a zaúčame.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

V našom tíme si nedelíme svet na regióny. Pracujeme po celom Slovensku. Všetci komunikujeme s novými klientami alebo už existujúcimi klientami v našej databáze. Ako jeden/jedna z nás budeš riešiť široké spektrum požiadaviek svojich klientov, a ich požiadavky budeš konzultovať s obchodnými partnermi, kolegami.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Tibor Stanco
Stráňavy 478
Stráňavy
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Erik Gajdoš
Stráňavy 478, Stráňavy, 01325, Slovenská republika