Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pohovor v Prešove, práca v Topoľčanoch! Vycestuj za prácou a získaš perfektné ubytovanie ZDARMA, prácu v mladom kolektíve a lepší život. Možnosť záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Po úspešnom pohovore, istý nástup !
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 3 zmeny
- Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
- Príjemné pracovné prostredie
- Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
- 13% variabilná odmena
- Poskytnutie ubytovania
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- možnosť čerpania týždennej zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Flexibilita
- Skúsenosť s prácou operátora výhodou
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať v noci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie