Vodič kamiónovej dopravy

05.01.2021 LMJ - Lapšanský s.r.o.

Miesto práce: Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; Okres Nové Mesto nad Váhom; Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Vodič kamiónovej prepravy
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
800 - základ + prémie + osobný príplatok, tj. od 800 do 1300,- eur brutto + diéty.
Celkové ohodnotenie v čistom sa pohybuje od 1400 do 2400,- eur, podľa odjazdených km a prístupu k práci.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vodič nákladnej dopravy na trasách začínajúcich na Slovensku s nasmerovaním na Západnú Európu a s ukončením doma.
Vodič dvojosádky pre "Frigo" prepravy a vodič single pre plachtové návesy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: CE

jazykové znalosti výhodou, požadovaná prax v MKD