Hľadáme technológa výroby s blízkou víziou kariérne rásť na manažéra kvality a technologického rozvoja /výroba stavebných hmôt na báze betónu/

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1700 € brutto /ročný bonus do výšky 15% v závislosti od plnenia stanovených cieľov, po skončení skúšobnej doby možná úprava základnej mzdy, každoročná úprava mzdy/
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Pre nášho významného a predovšetkým stabilného obchodného partnera pôsobiaceho v oblasti výroby stavebných hmôt obsadzujeme veľmi atraktívnu a akčnú pracovnú ponuku "Manažéra kvality a technologického rozvoja".

Požadujeme predovšetkým prax v danej oblasti na pozícii technológa vo výrobe stavebných hmôt na báze betónu, znalosť AJ, aktívneho vodiča ochotného cestovať v rámci SK, neskôr možnosť odborného rastu a vzdelávania aj v zahraničí, diplomata pri riešení reklamácií, odborníka na technológiu výroby, špecialistu na detialy a proaktivitu pri riešení problémov.

Havná pracovná náplň:

* koordinácia reklamačného procesu (komunikácia s výrobou a obchodným úsekom),
   finálne rozhodovanie o oprávnenosti reklamácií
* evidovanie a vyhodnocovanie nápravných opatrení
* zodpovednosť za vytváranie, správu, aktualizáciu a optimalizáciu mix dizajnu
   (receptúr) a technologických postupov (vrátane ich aktualizácie v IS)
* koordinácia dennej kontroly priebehu výroby a sledovanie dodržiavania
   technologických postupov, návrh na ich zlepšenie
* zabezpečovanie tvorby normočasov a prepočtov efektivity výrobných postupov
* zodpovednosť za prípravu materiálových a výrobných kalkulácií
* koordinácia vykonávania testov na výrobkoch (interné/externé) a navrhovanie
   nápravných opatrení
* zodpovednosť za návrh a vývoj nových výrobkov, koordinácia a riadenie nábehu
   výroby nových výrobkov
* zodpovednosť za systém metrológie
* koordinácia prípravy a aktualizácií povoľovacích listov, technických osvedčení,
   komunikácia s autoritami na získanie povolení na výrobu výrobkov
* všetky činnosti a zodpovednosti sa týkajú troch výrobných závodov na Slovensku
   (Bratislava, Zvolen, Košice) a s tým súvisia pravidelné návštevy týchto závodov,
   cestovanie pokrýva cca 50% pracovného času

Benefity a ďalšie výhody:

• zázemie stabilnej výrobnej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu, a prostredia
  nadnárodného koncernu
• účasť na medzinárodných projektoch v rámci koncernu a možnosť spolupráce so
   sesterskými spoločnosťami v USA a Európe, možnosť využívať anglický jazyk
• možnosť odborného rastu a perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania
• jazykové vzdelávanie
• príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
• finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa,
   svadbe ...
• kultúrno - spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
• služobný telefón a notebook

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r.o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

* prax na pozícii technológa vo výrobe stavebných hmôt na báze betónu -
   PODMIENKA

* skúsenosti s prácou reklamačného technika - výhoda
* certifikát interného audítora - výhoda
* znalosť anglického jazyka na úrovni B2 - PODMIENKA
* pokročilá znalosť práce s MS Office, najmä Word a Excel, znalosť práce v IS ERP,
   znalosť systému Navision - výhoda
* vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
* ochota cestovať v rámci SR, prípadne do zahraničia
* zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, zmysel pre detail, proaktívny prístup k
   riešeniu problémov, flexibilita, ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (expert - C2)
  • Vodičský preukaz:
    B