custom-banner

Junior VAT špecialista (Ref. č.: 1-7-35400/PF)

21.01.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1130 EUR
1130 - 1250 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte za sebou štúdium daňovníctva, či financií ako takých? Máte chuť využiť svoje poznatky v praxi?
Dane, daňové priznania, Intrastat, audit, daňové rekonsiliácie sú pre vás zaujímavou oblasťou? Ak všetky tieto aktivity chcete riešiť dokonca na GLOBÁLNEJ urovni v anglickom jazyku, tak zbystrite pozornosť.

Ako junior daňový špecialista/analytik budete:

- riešiť na globálnej úrovni daňové záležitosti medzinárodnej firmy, jej pobočiek a centrály
- poskytovať daňové riešenia a služby na vyžiadanie zo zahraničia
- pripravovať daňové priznania na ich podanie
- reportovať do zahraničia ohľadom daňových úkonov
- komunikovať s internými aj externými partnermi (externé konzultačné firmy)
- zodpovednosť za účtovné rekonsciliácie na úrovni hlavnej účtovnej knihy
- spolupráca s oddelením zákazníckej podpory, účtovníkmi a nákupom

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Čo očakávame od vás?
- Ekonomické vzdelanie (minimálne ukončený Bc. stupeň)
- Aktívnu angličtinu slovom a písmom (všetky vaše pracovné aktivity a prostredie je anglicky hovoriace)
- Skúsenosť v oblastí daní alebo financií výhodou
- Motivácia pre daňovú oblasť
- Analytické myslenie
- Excel na úrovni pivotiek