Hľadáme šikovných manipulantov / skladníkov do logistickej spoločnosti v Bratislave (vhodné aj pre ženy) - termíny každý týždeň - ubytovanie zadarmo

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k termínom a ponuke:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502

Ponúkaný plat

881 - 957 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):
MANIPULANT: 881€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

Benefity a ďalšie výhody

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny

Zabezpečené: zaškolenie, ubytovanie, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy po 1. odpracovanom týždni, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/.. Bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Termíny máme priebežne počas každého týždňa.
Pre viac informácií o termínoch nás prosím kontaktujte na uvedenom tel. čísle.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno