Aj ty chceš SLOBODU? Odborný poradca slovenskej pobočky Švajčiarskej spoločnosti /aj online/

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Chceš teda SLOBODU? Tak nehľadaj zamestnanie, lebo tam ju nikdy nenájdeš!
Chceš zarábať nadpriemer? Tak využi svoje nadobudnuté SKILLS!
Netreba sa "vtierať" nadriadenému, len aby ti zvýšil plat. Máš to vo svojich rukách...

Samozrejme to nie je zadarmo. Je potrebné aj niečo urobiť, čo nie je vačšina ľudí na Slovensku zvyknutá. Takže tí, čo máte len silné, pekné reči a skutek utek, ani sa neobťažujte a neposielajte nám životopisy. Šetríte tak čas nám aj sebe. Hrdinov bez činov už bolo mnoho.

Čo zahŕňa náplň práce?
- starostlivosť o existujúci kmeň klientov (samozrejme, že to nedostaneš hneď, keď ešte nemáš potrebné zručnosti)
- vyhľadávanie nových obch.príležitostí (ak nie si proaktívny a nevieš využiť šancu, tak šetri našim časom)
- analýza požiadaviek klienta
- tvorba kalkulácii a ponúk
- komunikácia s obchodnými partnermi (kávička v rámci udržiavania dobrých vzťahov)
- rozvoj obch.aktivít vo zverenom regióne (veľkosti regiónu sa medze nekladú)
- práca z domu, v kancelárii, v teréne (z domu neznamená, že budeš poldňa sledovať FB)
- nutnosť ovládať prácu s PC, MS Office (nebudeme ťa učiť, ako sa ukladá pdfko)

Benefity a ďalšie výhody:

- komplexný vzdelávací program (nikto učený z neba nespadol, pokiaľ si myslíš, že už všetko vieš, tak opäť, nemrhaj našim časom)
- profesionálny rast (zodpovednosť za seba, prevziať život do vlastných rúk)
- príjemný kolektív, rodinná atmosféra (aj robic aj vypic vieme)
- dôchodkový program (starí budeme všetci, dôležité je, či usmiati)
- firemné paušály (to už majú asi všetky firmy)
- firemné autá cez operatívny leasing s príspevkom od firmy 100€/mes (Škoda, Mercedes, Hyundai, Ford... od 138€/mes.)
- pracovné dovolenky pre 10% TOP pracovníkov viac krát do roka svetová destinácia (kým je Korona, tak aj Tatry sú fajn)
- podpora pri dlhodobej PN (život prináša rôzne situácie)

Informácie pre uchádzača:

Na ONLINE pohovor prostredníctvom Google Meet, budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané kritériá. Ak ťa teda nevyberieme, život nekončí, skús inzerát nižšie.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
1. organizačné schopnosti
2. samostatnosť (nechci aby sme ti robili asistentku)
3. orientácia na výsledok (môžeš sa orientovať aj inak, ale vedieť zarobiť je fajn)
4. tímový hráč (lepšie zdieľať úspech v tíme, ako sám)
5. komunikatívnosť (snaď to nepôjde z teba ako z chlpatej deky)
6. dochvíľnosť (ak meškáš na pohovor, neskôr sa už ani neunúvaj, ušetríme si čas)
7. serióznosť (lebo aj my sme)
8. férovosť (klamstvá skúšaj inde, prečítame ťa skôr, či neskôr)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B