Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáš prácu operátora výroby v automobilovom priemysle? Tak poď vyrábať autosedačky do Trnavy! Plat až do výšky 995€ + 13. a 14. plat, pravidelné ZÁLOHY, príplatky už od prvého mesiaca!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- výroba autosedačiek pre popredné automobilové značky Jaguar Land Rover a PSA - Peugeot Citroen
- práca na 3 zmeny
- obsluha montážnej linky
- montáž jednotlivých dielov
- kontola kvality vyrobených produktov

Upresnenie platových podmienok

765€ základná zložka mzdy + výkonnostný bonus do výšky 130€ +dochádzkový bonus do 100€ = 995€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 100€
- výkonnostný bonus 130€
- zákonné príplatky
- pravidelné zálohy
- možnosť kariérneho rastu
- 13. a 14. plat
- UBYTOVANIE v Trnave ZADARMO
- DOPRAVA ZADARMO zo smerov Trnava, Senec, Pezinok, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Komárno, Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Sereď a z okolia
- jedáleň zabezpečená v mieste výkonu práce (3-4 jedlá na výber)
- pri nadčasoch stravné lístky
- pomoc s exekúciami
- zázemie v stabilnej firme
- koordinátor na telefóne

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce - VODERADY pri Trnave

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte  zaslať Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- výhodou sú skúsenosti s prácou v takte a nočnou prácou
- spoľahlivosť
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav
- ochota dochádzať do zamestnania
- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie