Vaša práca
je naším poslaním.

!TRENČÍN a okolie! Hľadáme zručných operátorov výroby. Ponúkame plat až do výšky 850€, dopravu v rámci Trenčína a z Bánovec nad Bebravou ZADARMO, pravidelné ZÁLOHY!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje sa v takte (výroba produktu za určitý čas), na 3 zmeny. Vašou náplňou práce bude montáž drobných automobilových komponentov, kvalitatívna kontrola produktov a následné balenie hotových výrobkov.

Upresnenie platových podmienok

623€ základná mzda + 10% dochádzkový bonus + 10% výkonnostný bonus + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- doprava v rámci Trenčína a zo smeru Bánovce nad Bebravou je zabezpečená ZADARMO - preplatené nadčasy - stravovanie v závode za 0,90€ - 5 jedál na výber - možnosť kariérneho rastu - pomoc s exekúciami - možnosť nastúpiť ihneď - zázemie v stabilnej firme - koordinátor na telefóne - možnosť pravidelných ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce - Trenčín

V prípade, že Vás ponúkané pracovné miesto zaujalo neváhajte zaslať svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

- veľkou výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe/takte, s nočnou prácou - dobrá motorika prstov - dobrý zrak - zodpovednosť - spoľahlivosť - samostatnosť - záujem o trvalé zamestnanie - ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie