Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vycestuj za prácou a my ťa ubytujeme v úplne novom byte! Práca montážnika svetlometov v Topoľčanoch! Plat až 900€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov- Práca na 3 alebo 4  zmeny - Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

700€ + 13% variabilný bonus + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami- Príjemné pracovné prostredie- Príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce- 13. plat každoročne a 14.plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov- 13% variabilná odmena- Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR-možnosť čerpať zálohy-pomoc s exekúciou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie