Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáš stabilnú prácu v Novom Meste nad Váhom? Ponúkame prácu operátora výroby, plat až do výšky 1000€/mesačne + 13. a 14. plat, doprava z okolia zabezpečená ZADARMO

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Spoločnosť, pre ktorú je pracovné miesto obsadzované sa zaoberá výrobou automobilových svietidiel. Vašou prácou bude ich montáž, kvalitatívna kontrola výrobkov a následné balenie a označovanie produktov. Pracuje sa na 3, prípadne 4 zmeny.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 773,69€ + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + dochádzkový a výkonnostný bonus do 10% + zákonné príplatky = 1000€ BRUTTO

Benefity a ďalšie výhody

Prácou v našej spoločnosti získate: - po skúšobnej dobe možné zvýšenie základnej mzdy na 828€ - bonus za dochádzku a výkon do 10% - príplatky za poobednú a nočnú zmenu - zákonné príplatky - 13. a 14. plat - možnosť pravidelných ZÁLOH - odmena za odporučenie zamestnanca - stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni - doprava ZDARMA zo smerov - Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Stará Turá, Trenčín - pomoc s exekúciami - vybavenie administratívnych záležitostí s úradom práce - koordinátor na telefóne

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce: KOČOVCE (pri Novom Meste nad Váhom)

V prípade, že Vás ponúkaná práca zaujala, neváhajte zaslať Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe a s nočnou prácou - ukončené stredoškolské vzdelanie - ochota pracovať na zmeny - dobrý zdravotný stav - dobrý zrak a dobrý cit v rukách - manuálna zručnosť - spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita - záujem o dlhodobé zamestnanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie