custom-banner

Hľadáš stabilnú prácu v Novom Meste nad Váhom? Ponúkame prácu operátora výroby, plat až do výšky 1000€/mesačne + 13. a 14. plat, doprava z okolia zabezpečená ZADARMO

15.01.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trenčiansky kraj; Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Piešťany, Okres Trenčín; Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Stará Turá, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda 773,69€ + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + dochádzkový a výkonnostný bonus do 10% + zákonné príplatky = 1000€ BRUTTO
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť, pre ktorú je pracovné miesto obsadzované sa zaoberá výrobou automobilových svietidiel. Vašou prácou bude ich montáž, kvalitatívna kontrola výrobkov a následné balenie a označovanie produktov.
Pracuje sa na 3, prípadne 4 zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

Prácou v našej spoločnosti získate:
- po skúšobnej dobe možné zvýšenie základnej mzdy na 828€
- bonus za dochádzku a výkon do 10%
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
- možnosť pravidelných ZÁLOH
- odmena za odporučenie zamestnanca
- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
- doprava ZDARMA zo smerov - Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Stará Turá, Trenčín
- pomoc s exekúciami
- vybavenie administratívnych záležitostí s úradom práce
- koordinátor na telefóne

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce: KOČOVCE (pri Novom Meste nad Váhom)

V prípade, že Vás ponúkaná práca zaujala, neváhajte zaslať Váš životopis, alebo ma kontaktujte telefonicky na: +421948343932

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe a s nočnou prácou
- ukončené stredoškolské vzdelanie
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak a dobrý cit v rukách
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
- záujem o dlhodobé zamestnanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Pripková
Tel: 421948343932