Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáš prácu? Poď pracovať do Trnavy s nárazníkmi! Mzda až 1020€! Možnosť záloh!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných operátorov do výroby na trojzmennú prevádzku v Trnave:
-práca vhodná pre mužov
-nenáročná práca s nárazníkmi, ich výroba, leštenie a finalizácia
-obsluha strojov a zariadení
-vizuálna a hmatová kontrola dielcov, montáž mriežok a plastových komponentov

Upresnenie platových podmienok

740€ + mesačné odmeny (150€) + zákonné príplatky za sviatky a víkendy

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca!!
Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 770€
Individuálna odmena 40€
Kolektívna odmena 40€
Dochádzkový bonus 70€
100€ odmena po zaškolení
Zákonné príplatky za sviatky a víkendy
Možnosť záloh
Zabezpečená strava a pitný režim

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Ochota pracovať na tri zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie