Malá rodinná firma hľadá vodiča MKD Solo 12t

13.01.2021 NSP ADR Trans s.r.o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; Okres Malacky, Okres Pezinok
Pozícia / odvetvie: Vodič kamiónovej prepravy
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1700 EUR
Čistá mzda od 1200 EUR- do 1700 EUR + odmeny
Termín nástupu do práce: od 11.1.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2021
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Malá rodinná firma prijme spoľahlivých vodičov MKD C/CE,ADR na prepravy vramci celej EU alebo len okolitých štátov ( SK, CZ,HU,PL).Sme malá rodinná firma ktorá berie vodiča ako súčasť rodiny a nie ako číslo pridelené k vozidlu, u nás môžete rátať s férovým jednaním, našich vodičov si vážime nakoľko vieme čo toto remeslo obnáša. Ponúkame pravidelnú pracú, firemný telefón s možnosťou využívania aj na súkromné účely, možnosť čerpania PHM na súkromné účely za zvýhodnené ceny, kvartálne odmeny za dobrú spotrebu paliva, príspevok na letnú dovolenku a 13 plat v plnej výške. Jazdí sa v intervaloch pondelok-piatok (víkend voľno) alebo možnosť turnusovej dohody. Vozový park zn. Man a Iveco. Vozidlá sú vybavené OBU jednotkami, palivovými a platobnými kartami, navigáciou. Parkovanie vozidiel sa nachádza v Bratislave, možnosť parkovania osobného vozidla v areály stráženom kamerovým systémom.
Požiadavky na zamestnancov: Prax v autodoprave, príjemné vystupovanie, samostatnosť, starostlivosť o pridelené vozidlo, platné doklady na riadenie nákladného vozidla, ADR výhodou.
Čistá mzda od 1200 EUR- do 1700 EUR + odmeny . Životopis nám prosím zasielajte na mail email

Benefity a ďalšie výhody:

firemný telefón s možnosťou využívania aj na súkromné účely, možnosť čerpania PHM na súkromné účely za zvýhodnené ceny, kvartálne odmeny za dobrú spotrebu paliva, príspevok na letnú dovolenku a 13 plat v plnej výške. Zálohy na cesty

Informácie pre uchádzača:

Životopis nám prosím zasielajte na mail email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, C, B1, C1, C1E, CE

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Malá rodinná firma zaoberajúca sa nákladnou prepravou a skladovaním.

Oblasť pôsobenia:

Skladovanie a uskladňovanie

Adresa:

NSP ADR Trans s.r.o.
Kremnická 26
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika
www.nspadrtrans.sk

Kontaktné údaje:

Sylvester Podstavek
Kremnická 26, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01, Slovenská republika
Tel: +421949687554