custom-banner

ČO TAK ZAČAŤ NOVÝ ROK NOVOU PRÁCOU? OBSADZUJEME PRACOVNÚ POZÍCIU OPERÁTORA VÝROBY V TRNAVE, S PLATOM 995€ + ZÁKONNÉ PRÍPLATKY. UBYTOVANIE ZADARMO. MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH!

23.12.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Brezno, Dolný Kubín, Ružomberok, Zlaté Moravce; Dudince, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Handlová, Komárno, Kremnica, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Nitra, Nová Baňa, Nové Zámky, Prievidza, Šahy, Šurany, Veľký Krtíš, Vráble, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 765€ základná zložka mzdy + výkonnostný bonus do výšky 130€ +dochádzkový bonus do 100€ = 995€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž dielov, obsluha montážnej linky
 práca v trojzmennej prevádzke
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Benefity a ďalšie výhody:

- dochádzkový bonus 100€ a výkonnostný bonus 130€
- zákonné príplatky
- možnosť pravidelných ZÁLOH
- možnosť kariérneho rastu
- 13. a 14. plat
- UBYTOVANIE v Trnave ZADARMO (2-3 miestne izby)
- DOPRAVA z okolia ZADARMO
- jedáleň zabezpečená v mieste výkonu práce (3-4 jedlá na výber)
- pri nadčasoch stravné lístky
- pomoc s exekúciami
- zázemie v stabilnej firme
- koordinátor na telefóne

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce: VODERADY pri Trnave

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte zaslať svoj životopis. Vaše životopisy starostlivo posúdime a kandidátov kontaktujeme v čo najkratšom čase.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe / v takte
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, samostatnosť
- časová flexibilita (ochota pracovať na zmeny,  nadčasová práca v prípade potreby),
- záujem o dlhodobé zamestnanie