Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

PONUKA PRÁCE V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE - MONTÁŽNY PRACOVNÍK - PONÚKAME PLAT AŽ DO VÝŠKY 1155€ + 13. PLAT + PRAVIDELNÉ ZÁLOHY + UBYTOVANIE V TRNAVE + DOPRAVA ZADARMO

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- 3-zmenná prevádzka
- práca v takte - obsluha montážnej linky
- montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- kontrola jednotlivých dielov
- nenáročné odstraňovanie chýb

Upresnenie platových podmienok

850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ + individuálna výkonnostná prémia do 185€ = 1155€

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostná prémia - do 185€
- 13. plat
- pravidelné zálohy
- príplatky za nadčasy
- príspevok za odporučenie nového zamestnanca
- ubytovanie v Trnave (80€ za mesiac)
- teplá strava a pitný režim
- možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte zaslať svoj životopis, alebo ma kontaktujte telefonicky na tel. č.: +421948343932

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- výhodou je skúsenosť s prácou vo výrobe a taktiež skúsenosti s nočnou prácou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie