Vaša práca
je naším poslaním.

ZAČNI NOVÝ ROK NOVOU PRÁCOU! HĽADÁME ŠIKOVNÝCH OPERÁTOROV VÝROBY DO KOČOVIEC - MZDA AŽ DO VÝŠKY 1000€ + 13. A 14. PLAT + PRAVIDELNÉ ZÁLOHY + DOPRAVA ZADARMO

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v stoji na 3, prípadne 4 zmeny
- montáž automobilových svetiel
- kontrola kvality vyrobených produktov,
- balenie a označovanie produktov

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 773,69€ + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + dochádzkový a výkonnostný bonus do 10% + zákonné príplatky = 1000€ BRUTTO

Benefity a ďalšie výhody

- po skúšobnej dobe možné zvýšenie základnej mzdy na 828€
- bonus za dochádzku a výkon do 10%
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu
- zákonné príplatky
- 13. a 14. plat
- odmena za odporučenie zamestnanca
- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
- doprava ZDARMA zo smerov - Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Stará Turá, Trenčín
- pomoc s exekúciami
- možnosť pravidelných ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce: KOČOVCE - pri Novom Meste nad Váhom

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, neváhajte zaslať životopis alebo ma kontaktujte na nižšie uvedenom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- výhodou sú skúsenosti s prácou vo výrobe a s nočnou prácou
- ukončené stredoškolské vzdelanie
- ochota pracovať na zmeny
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie