Riaditeľ spoločnosti

12.01.2021 VermiVital s. r. o.
Miesto práce: Záhorce
Okres Veľký Krtíš
Pozícia / odvetvie: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Plus ročné bonusy, základná a variabilná zložka je predmetom dohody na základe schopností, skúseností a dosiahnutých výsledkov. Variabilná zložka je bez hornej hranice, na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivca a celej spoločnosti
Termín nástupu do práce: od 1.2.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť, ktorá podniká vo výrobe a predaji unikátnych organických hnojív. Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude zodpovedný za:
- Vedenie spoločnosti a motivácia svojich podriadených
- Spolu podieľanie sa na smerovaní spoločnosti
- Príprava a tvorba ekonomickej stratégie spoločnosti
- Management a kontrola hospodárenie spoločnosti
- Neustále nastavovanie a zefektívňovanie procesov spoločnosti
- Hľadanie možností inovácií a nastavovanie ich implementácií, komplexná tvorba predajnej stratégie a marketingu spoločnosti
- Pravidelný reporting majiteľom spoločnosti
- Vykonáva dohľad nad dodržiavaním právnych predpisov
- Uskutočňuje akvizície za účelom získania nových klientov a budovania dobrého mena spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- Zaujímavá práca v perspektívnom a dlhodobo udržateľnom odvetví , spojená s vývojom nových produktov, obsadzovaním nových trhov/segmentov, tvorbou stratégií atď.
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Priama , otvorená a férová komunikáciu s majiteľmi spoločnosti
- Vysoká miera samostatnosti a s ňou spojených kompetencií a právomoci
- Procesne komplexná aj keď malá spoločnosť (výroba, výskum a vývoj, marketing, obchod)

Informácie pre uchádzača:

oslovení budú len vybratí uchádzači
Výhodou je vzdelanie v odboroch:
poľnohospodárstvo
environment
ekonómia
strojárstvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Ruský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo

- Prax v poľnohospodárskej prvovýrobe alebo v sektore služieb pre prvovýrobu vítaná
- Riadiace a organizačné schopnosti, samostatnosť a vôľa tvoriť
- Schopnosť zlepšovať a preberať zodpovednosť
- Prax na podobnej pozícii minimálne 5 rokov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

VermiVital s.r.o. – sme mladá slovenská spoločnosť, ktorá vyrába veľmi unikátne hnojivá na prírodnej báze. Trh na ktorom pôsobíme je veľký a rýchlo rastúci . Ekologické cítenie spoločnosti prináša ďalšie nové šance a výzvy s medzinárodným potenciálom , ktorý nás láka. Dnes tvoria väčšinu našich zákazníkov profi poľnohospodárske firmy, ktorým by sme radi ponúkali i nové produkty a riešenia. Rovnako sa nám páči segment Hobby pestovateľov a segmet Retail s ktorým aktuálne finalizujeme testovanie novej produktovej rady a plálujme pilotne spúšťať na jar 2021 . Máme vlastný výskum a vývoj, inovačný potenciál. Touto formou ponúkame priestor pre osobnostný rast a sebarealizáciu .

Oblasť pôsobenia:

Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín

Adresa:

VermiVital s. r. o.
Cirovská 370
Záhorce
Slovenská republika
www.vermivital.sk

Kontaktné údaje:

Martina Adamova
Tel: 0917964294