Sestra - Všeobecná nemocnica Banská Štiavnica

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banská Štiavnica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť
• práca podľa ošetrovateľských štandardov, ošetrovanie chorých v súlade s najnovšími zásadami
• samostatné realizovanie výkonov zodpovedajúcich kvalifikácii, realizovanie činností ošetrovateľského plánu
• vedenie dokumentácie o pacientovi

Ponúkaný plat

972 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobená Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno