Lekár špecialista v odbore urológia - Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia; Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie
◦ samostatné vykonávanie špecializovanej, preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti
◦ zabezpečovanie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti, v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore.

Ponúkaný plat

2512 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobená Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie