Kuchár/ka do Nemecka

16.01.2021 SunAgency s.r.o.
Miesto práce: Nemecko
Pozícia / odvetvie: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: od 11.1.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do hotelov v rôznych oblastiach Nemecka hľadáme kuchára a pomocné kuchára.
Uplatnenie u nás nájdu kuchári po vyučení, ale aj kuchári s dlhoročnou praxou.
Vybrať si môžete zo 3-5 * hotelov, alebo penziónov.
Pracovných pozícií máme viac a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť tak, aby Vám všetko vyhovovalo. Ponúkame možnosť odpracovať jednu sezónu, alebo nadviazať dlhodobú spoluprácu. Práca je na 5 dní v týždni.
Požiadavky
- nemčina alebo angličtina výhodou
- prax alebo vyučenie v odbore

Ponúkame:
- práca na zmluvu priamo so zamestnávateľom
- platové ohodnotenie podľa kvalifikácia
- ubytovanie a strava zadarmo
- 13., 14. plat

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis, potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu!
Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, ti zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu podpisuješ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivej pracovnej ponuky, o ktorej ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky.

Adresa:

SunAgency s.r.o.
Prvního pluku 347/12a
Praha
Česká republika
sunagency.sk

Kontaktné údaje:

Kateřina Maťhová
Prvního pluku 347/12a, Praha, 18600, Česká republika
Tel: 277 270 010