Zámočník / Zvárač / Klampiar / Pokrývač / Izolatér

01.12.2021 Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH
Miesto práce: Rôzne pracovné pozície v rôznych mestách v Rakúsku
Rakúsko
Pozícia / odvetvie: Izolatér, Klampiar, pokrývač, Strojný zámočník, Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 2146 - 2293 EUR
Mzda vyplývajúca z kolektívnej zmluvy:

2,145.76 € - 2,293.08€ /mes. brutto

+ diéty 26,40€/deň (nezdaňujú sa) + zabezpečenie ubytovania (alebo namiesto zabezpečenia ubytovania príspevok 15€/deň)

- Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- Pracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečené
- 13. a 14. plat
- Vyplácanie diét a nadčasov
- 5 týždňov dovolenky
- Rakúske zdravotné a sociálne poistenie
- Možnosť ubytovania (hľadáme a hradíme my)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsadzujeme rôzne pozície nasledujúcich zameraní:
- Zámočník / Strojný zámočník
- Zvárač
- Klampiar / Pokrývač
- Izolatér

Uchádzať o prácu sa môžu aj partie.

Mali by ste mať:

- Dokončené vzdelanie v danom odbore alebo odborné skúsenosti
- Schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme
- Dochvíľnosť
- Spoľahlivosť a presnosť
- Vodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidlo výhodou
- Pokročilá nemčina. Ak ste partia, tak stačí, ak sa jeden dohovorí.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH so sídlom vo Völkermarkte v Rakúsku. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku od roku 2007 v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu až po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď.

Náš úspech spočíva v dobrej a dlhodobej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a našimi zamestnancami. Zameriavame sa na personál, ktorý má kvalifikáciu požadovanú zákazníkom. Vďaka čestnému a spravodlivému spôsobu zaobchádzania sa nám podarilo vybudovať značný počet motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Adresa:

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH
Röntgenstraße 7
Völkermarkt
Rakúsko
www.arbeiterring.eu

Kontaktné údaje:

Michaela Banásová, MBA
Röntgenstraße 7, Völkermarkt, 9100, Rakúsko
Tel: 0043 660 1361 452