Projektový koordinátor

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Definovať, riadiť a koordinovať ucelené a komplexné úlohy v rámci projektov úseku. Riadiť prevádzkové a implementačné aktivity v rámci pridelených projektových úloh.
• Podporovať vedúcich projektov pri iniciácii a predkladaní návrhov nových projektov vrátane projektov rozvoja.
• Poskytovať podporu a poradenstvo pre relevantné projekty.
• Podielať sa na tvorbe metodiky projektového manažmentu, vrátane metodiky monitoringu, reportingu a auditu úseku a aktívne sa podieľať na jej implementácii.
• Zodpovedať za finančné plánovanie a reporting pridelených projektových úloh.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1 500 € v závislosti od skúseností a praxe

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

18.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky
Žiadosti zasielajte do: 18.12.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B