NAY a.s.
Nay Elektrodom

Vianoce s NAY Piešťany- brigáda pre študentov do pokladne

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Piešťany
N. Teslu 25, Piešťany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš už dosť vysedávania doma pred monitorom na online vyučovaní? Chceš prísť trochu medzi ľudí a pomôcť im s darčekmi?

Ak si odpovedal na väčšinu ÁNO, čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • budeš blokovať tovarové a službové položky na kase
  • starať sa o tovar v zóne kás
  • dopĺňať chýbajúci tovar do pokladničných zón
  • keď zbadáš, že sa letáky a drobný tovar pri vchode do predajne míňajú, tak ich doplníš
  • sem-tam vypomôžeš pri manipulácii s tovarom

Upresnenie platových podmienok

3,40 €/hod

Benefity a ďalšie výhody

  • káva a čaj na pracovisku zadarmo
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

3.1.2021

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Vhodných kandidátov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – stredná škola

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • fyzická zdatnosť a ochota pomôcť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno