Sales support Team leader /Vedúci oddelenia podpory predaja

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.19.01.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Technická 7

Pozícia / odvetvie

Vedúci obchodnej skupiny

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pokiaľ hľadáte prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti a baví Vás vedenie a motivácia ľudí, máme pre Vás výnimočnú príležitosť pracovať ako Team leader oddelení podpory predaja Direct Parcel Distribution SK.
Team leader má v prvom rade za úlohu mentoring a koučing stredne veľkého, rýchlo sa rozvíjajúceho tímu ľudí.
Tento človek svojou aktivitou priamo ovplyvňuje a dbá na dodržiavanie termínov, plnenie jednotlivých KPI a v neposlednom rade kontroluje dodržiavanie stanovených čiastkových procesov.

Teamleader má na starosti :
- vedenie a organizovanie pravidelných porád a stretnutí s členmi tímu;
- vedenie ľudí k osobnému a profesionálnemu rozvoju;
- kontrolovanie dochádzky členov tímu;
- organizovanie práce na oddelení;
- administratívna podpora obchodného oddelenia;
- plánovanie a zabezpečovanie rozvoja systémov;
- zavádzanie a testovanie nových systémov;
- podpora kľúčových zákazníkov spoločnosti;
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami.

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 100 EUR/mesiac
fixná mzda + štvrťročné odmeny

Benefity a ďalšie výhody

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

- stravné lístky nad rámec zákona;
- mesačne darčekovú poukážku;
- príspevok na dopravu;
- dovolenka navyše až 5 dní;
- príspevok do tretieho piliera;
- príspevky v prípade významných životných udalostí;
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi;
- príspevok na jazykový kurz;
- zvýhodnené ceny zasielania balíkov;
- práca v medzinárodnej kuriérskej spoločnosti;
- mladý, dynamicky sa rozvíjajúci kolektív;
- služobný telefón.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov kontaktovať budeme len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

- schopnosť delegovať právomoci, prerozdeľovať úlohy tímu a tým zabezpečiť požadované výsledky;
- vysoko-rozvinuté komunikačné zručnosti a efektívna komunikácia;
- vedenie stredne veľkého tímu.

Vodičský preukaz

skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Ako popredný poskytovateľ štandardných a expresných balíkových služieb sa stará DPD každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej siete DPDgroup a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Komunikácia je v DPD prioritou - so zákazníkmi, novinármi a potenciálnymi zamestnancami. Ako spoločnosť si tiež veľmi dobre uvedomujeme svoju sociálnu zodpovednosť.

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. DPD neustále hľadá nových, motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí môžu prispieť k spoľahlivému fungovaniu našej spoločnosti, a pomôžu udržať špičkový výkon, očakávaný našimi zákazníkmi.

Adresa

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.
Technická 7
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Amtmann
Technická 7, Bratislava, 82104, Slovenská republika