Koordinátor potravinárskej výroby

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do nášho Proplusco tímu hľadáme šikovného a organizovaného KOORDINÁTORA pre jedného z naších najväčších partnerov v oblasti potravinárskej výroby. Ako koordinátor budete plánovať a riadiť zverenú časť výroby.

Zažili ste už možné aj nemožné situácie vo výrobe a cítite, že máte na to sa posunúť ďalej?
Ste organizovaný, zodpovedný a máte technické zmýšľanie?
Hľadáte flexibilnú prácu s dobrým platovým ohodnotením, pri ktorej budete rozvíjať Vaše znalosti a schopnosti?

Pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis, stante sa pevnou súčasťou našej Proplusco rodiny a zároveň aj spoločnosti s popredným postavením na slovenskom trhu.

Vašou náplňou práce bude:

- plánovanie a kontrola kvality výroby
- koordinácia a vedenie pracovníkov
- evidencia dochádzky
- zaškoľovanie nových pracovníkov
- riešenie porúch strojov

Pracovný čas:

FLEXIBILNÝ na základe dohody v rozmedzí 07:00 - 19:00 cez pracovný týždeň (v prípade potreby v sobotu).

Benefity a ďalšie výhody:

- práca pre stabilnú slovenskú spoločnosť s popredným postavením na trhu
- flexibilný pracovný čas
- služobný telefón aj na súkromné účely
- mulitsportkarta
- teambuildingy a firemné akcie

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovednosť, flexibilita a organizačné schopnosti
- technické myslenie
- potravinársky preukaz
- skúsenosti s vedením tímu alebo dlhoročná prax vo výrobe PODMIENKOU

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity