NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pracovník služieb zákazníkom - NAY Piešťany

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Piešťany
N. Teslu 25, Piešťany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chceš pracovať pre lídra na slovenskom trhu v oblasti predaja elektroniky? Najnovšie iphony, ipady, playstation máš v malíčku? Ak si odpovedal aspoň jedenkrát ÁNO, čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • budeš prijímať reklamácie od zákazníkov
  • budeš zodpovedný za kompletný prehľad o stave reklamácií (evidencia v systéme, kontrola termínov, archivácia)
  • blokovať tovarové a službové položky na kase
  • starať sa o pokladničnú zónu, kde sem- tam doplníš chýbajúci tovar
  • budeš tiež vybavovať a vydávať objednávky cez e-shop
  • a mnoho ďalších činností, ktorými podporíš predaj

Ponúkaný plat

696 EUR

Upresnenie platových podmienok

696 €/mesiac počas skúšobnej doby (po skúšobnej dobe môžeš zarobiť až 820 €/mesiac, všetko závisí od Tvojej šikovnosti/ viac pri osobnom pohovore)

Benefity a ďalšie výhody

Čo môžeš očakávať od nás?

  • máme pre teba MOTIVUJÚCI systém odmeňovania – okrem fixnej zložky budeš dostávať aj FLEXIBILNÚ ZLOŽKU, a tak si svojou snahou a aktivitou môžeš navýšiť mzdu
  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti prispievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • užiješ si veľa zábavy na NAY PÁRTY a ďalších firemných teambuildingoch
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

30.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak si sa našiel v tejto pozícii a chceš sa stať súčasťou skvelého tímu progresívnej spoločnosti, neváhaj nám zaslať svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Radi ťa uvítame v tíme, ak:

  • si časovo flexibilný a ochotný pracovať aj cez víkendy
  • zaujímaš sa o technológie a máš k ním vzťah
  • si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť
  • máš silné prozákaznícke myslenie a obchodného ducha
  • rád pracuješ s ľuďmi a komunikácia pre Teba nie je žiadny problém
  • nič iné nepotrebuješ, všetko ostatné ťa naučíme

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno